(0532) 481 42 66
ozbasaranmobilya@gmail.com

Öz Başaran Mobilya Doğrama Hakkında

Firmamız Ankara'da Mobilya Doğrama, Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Ray Dolap, Kapı, Pencere, Merdiven, Yatak Odası, Yemek Odası, Vestiyer, Tv Üniteleri, Tüm Marangoz  işleri ve ahşap işleri, dekorasyon konularında hizmet vermektedir.

 

Firmamız 1986' den itibaren Ankara Siteler' de siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Uzun bir süre doğrama ve mobilya alanında çalışan firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak 2005 yılında şirketleşme yoluna gitmiş ve sektördeki yerini almıştır. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak adına interaktif ortamdaki tanıtımlarımızın yanında;  yöneticilerimiz,  personelimiz,  tedarikçilerimiz ile birliktesizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız sürmektedir.  Her türlü mutfak dolabı, banyo, ray dolap, yatak odası, yemek odası, vestiyer, kapı, pencere, merdiven ve diğer mobilya ürünleri ; birinci sınıf işçilik  ile atölyemizde imal edilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak ; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte en kısa sürede minimum maliyetle işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyoruz.

 

Yapılan bütün imalat ve dekorasyon işlerinde birinci sınıf malzeme kullanılmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, işlerinizde bol kazançlar dileriz.